Matematyczny staż w Szkrabkach

Fundacja Ewangelickie Towarzystwo Oświatowe wraz z Niepublicznym Przedszkolem Szkrabki serdecznie zapraszają studentki i studentów ostatnich lat pedagogiki przedszkolnej i pedagogiki wczesnoszkolnej do wzięciu udziału w  projekcie: „Matematyczny staż w Szkrabkach”.
Dzięki udziałowi w 5-miesięcznym stażu w renomowanej placówce, która pracuje zgodnie z autorskim programem wychowania przedszkolnego, zdobędą Państwo wiele praktycznych umiejętności związanych z pracą w przedszkolu (metody, formy pracy, sposoby postępowania z grupą dzieci, prawidłowe tworzenie i uzupełnianie dokumentacji przedszkolnej i wiele innych).
Ponadto, proponujemy również krótkie spotkania teoretyczne, wprowadzające do metod, które wykorzystujemy w przedszkolu. Szczegółowy program stażu znajdą Państwo tutaj.
„Matematyczny staż w Szkrabkach” to 10 godzin zajęć teoretycznych i 50 godzin praktycznych (co najmniej 10 godzin miesięcznie przez cały okres trwania stażu) pod okiem doświadczonych nauczycieli.
Jest to doskonała okazja do praktycznego przygotowania się do pracy jako samodzielny, w pełni wykwalifikowany  nauczyciel przedszkola.
Udział w stażu umożliwia zaliczenie praktyk studenckich, zarówno asystenckiej, jak i nauczycielskiej.

Zapraszamy studentki i studentów studiów dziennych, wieczorowych i zaocznych.
 „Matematyczny staż w Szkrabkach” rozpoczyna się już 20 marca 2017 r. Najlepsi absolwenci stażu ryzykują jedynie otrzymanie propozycji pracy w Niepublicznym Przedszkolu Szkrabki.
U nas nie będą Państwo parzyć kawy, będą Państwo pracować z dziećmi!
Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną na adres e.janus@szkrabki.pl. W treści maila proszę krótko napisać, na jakiej uczelni i którym etapie studiów są Państwo obecnie oraz podać kontaktowy numer telefonu. Zaprosimy Państwa na rozmowę, podczas której wyjaśnimy wszystkie szczegóły stażu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.