Moja książka o planie daltońskim

“Przedszkole z pomysłem. Plan daltoński krok po kroku” jest pełna wskazówek jak implementować w praktyce filary planu daltońskiego w przedszkolu. Znajdziecie w niej przede wszystkim całościowy i spójny program dydaktyczno – wychowawczy wraz z praktycznymi wskazówkami do wykorzystania w pracy z grupą. Początkujący nauczyciele znajdą tam wiele informacji, zadań i zabaw gotowych do przeniesienia bezpośrednio na grunt przedszkolny. Doświadczeni nauczyciele, osoby zafascynowane koncepcją planu daltońskiego mogą odnaleźć w książce swoje doświadczenia – sukcesy i porażki. Dominujące w książce podkreślenie wartości REFLEKSJI w edukacji z pewnością będzie cenną wskazówką dla wszystkich – nauczycieli i rodziców.

PS. Książka dostępna od ręki w sklepie wydawnictwa pod tym linkiem: http://bit.ly/ewajanus

Zapraszam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *