Moje 5 kursów on-line!

Kochani,

wyobraźcie sobie taki obrazek… Kanapa albo miękki fotel, ewentualnie inne Wasze ulubione miejsce do polegiwania i czytania, kawa lub herbata w ulubionym kubku, może wino… Dowolna pora dnia, bo kto powiedział, że jak wino, to tylko wieczorem? 🙂 I … doszkalanie się, zdobywanie nowych kwalifikacji, nauka nowych rzeczy a może tylko czytanie i słuchanie ważnych rzeczy dla przyjemności? Niemożliwe? Otóż całkiem prawdopodobne….

Nadal lubię spotkać się bezpośrednio na szkoleniu z ciekawą osobą prowadzącą, wymienić komentarze z innymi uczestnikami, pobyć trochę w takim środowisku, gdzie większość myśli o edukacji podobnie jak ja.

Ale nadmiar obowiązków i nie zawsze możliwość pokonania znacznych odległości, chęć jednego wolnego weekendu raz na jakiś czas powstrzymują mnie od udziału we wszystkich szkoleniach, na które mam ochotę.

Dlatego też nie tylko sama od czasu do czasu korzystam z kursów tworzonych w ten sposób, ale też we współpracy z firmą Szkolna 24 stworzyłam dla Was aż 5 takich kursów!!!

KURS: PLAN DALTOŃSKI

KURS: ZABAWY JĘZYKOWE WSPIERAJĄCE NAUKĘ CZYTANIA

KURS: METODA PROJEKTÓW

KURS: RYZYKO DYSLEKSJI U PRZEDSZKOLAKA

KURS: ORGANIZACJA POMOCY PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ W PRZEDSZKOLU

Co w nich znajdziecie? Dużo merytorycznej wiedzy, trochę teoretycznych podstaw, wyznania praktyka, opis własnych działań tych udanych i tych mniej (dzięki temu nie będziecie musieli sami popełniać wszystkich błędów) i nagrania audio, uzupełniające wiedzę, do posłuchania w wolnej chwili.

Oczywiście na koniec kursu jest podsumowanie wiedzy, egzamin i możliwość wydruku pięknego certyfikatu!

Polecam serdecznie! Dajcie znać, co myślicie o tych kursach 🙂

E.

2 thoughts on “Moje 5 kursów on-line!”

  1. Ewa, super gratulacje! Myślę, że odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu 🙂 Skusiłaś mnie i sięgnęłam po Plan daltoński i Metodę projektów, jestem już po Metodach i jest petarda! PD zapowiada się równie ciekawie 🙂

    1. Wspaniale, bardzo się cieszę, że Ci się przydało 🙂 Na Plan Daltoński to miałam mało miejsca,ale podstawy tam są 🙂 Teraz zrobiłam kurs o nauce zdalnej, może też się przyda.
      Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.