3 moje webinary – wszystkie przydatne

Nawet nie wiedziałam, że mówienie do ludzi, których się nawet nie widzi, bo są po drugiej stronie monitora, może być takie ekscytujące.

Dzięki propozycji twórców platformy http://www.szkolna24.pl, dla której tworzę kursy, tym razem zdecydowałam się nagrać webinar. Cieszył się dużą popularnością i zebrał naprawdę dobre opinie słuchaczy/widzów, więc na jednym się nie skończyło. Dlatego też chcę się podzielić z Wami nagraniami, żebyście mogli odsłuchać/obejrzeć w wolnej chwili. UWAGA! Trzeba nie być zalogowanym na fb, żeby móc je obejrzeć!

Tematyka ważna dla nauczycieli młodszych dzieci, forma krótka, treść skondensowana. A jeśli zainteresuje Was to, co mówię, możecie sięgnąć po dłuższą formę, czyli certyfikowane kursy mojego autorstwa, dostępne na stronie http://www.szkolna24.pl. Polecam serdecznie!

BAJKOTERAPIA BEZ TAJEMNIC

ZABAWY JĘZYKOWE W PRZEDSZKOLU

ZABAWY MATEMATYCZNE W PRZEDSZKOLU

Pozdrawiam ciepło

P.S. Podczas jednego z nich były pewne “zakłócenia”. Ciekawe, czy obejrzycie, by je znaleźć 😉

E.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.