Moja książka o planie daltońskim

“Przedszkole z pomysłem. Plan daltoński krok po kroku” jest pełna wskazówek jak implementować w praktyce filary planu daltońskiego w przedszkolu. Znajdziecie w niej przede wszystkim całościowy i spójny program dydaktyczno – wychowawczy wraz z praktycznymi wskazówkami do wykorzystania w pracy z grupą. Początkujący nauczyciele znajdą tam wiele informacji, zadań i zabaw gotowych do przeniesienia bezpośrednio na grunt przedszkolny. Doświadczeni nauczyciele, osoby zafascynowane koncepcją planu daltońskiego mogą odnaleźć w książce swoje doświadczenia – sukcesy i porażki. Dominujące w książce podkreślenie wartości REFLEKSJI w edukacji z pewnością będzie cenną wskazówką dla wszystkich – nauczycieli i rodziców.

PS. Książka dostępna od ręki w sklepie wydawnictwa pod tym linkiem:

Przedszkole z pomysłem. Plan daltoński krok po kroku.

Zapraszam 🙂

3 thoughts on “Moja książka o planie daltońskim”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.